В Олександрії відкрили простір, дружній до жінок і дівчат «Вільна»

В Олександрії відкрили простір, дружній до жінок і дівчат «Вільна»

21 лютого в Олександрійській громаді відкрився уже другий простір для жінок, який називається «Вільна». Він дасть можливість отримувати психологічну допомогу, соціальну підтримку, розвиватися, самовдосконалюватися та релаксувати, інформує Олександрійська міська рада.

Проєкт реалізується благодійним фондом «Посмішка ЮА» за підтримки UNFPA, фонду ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансування USAID, а також за сприяння міської ради.

Такі простори уже працюють у Запоріжжі, Києві, Львові, Дніпрі, Харкові, Одесі, Чернівцях, Ужгороді, Ірпені та Сумах.

У відкритті простору взяли участь заступниця міського голови Ірина Чемерис, фахівці центру соціальних служб, служби в справах дітей, спеціалізованої служби із первинного консультування людей, які постраждали від насильства та лідерки жіночих організацій.

Ірина Чемерис подякувала нашим партнерам за створення жіночого простору та зазначила: «Сьогодні, крім надання базових послуг у сферах освіти, культури і медицини, дуже важливо створювати простори, де кожна людина зможе себе реалізувати. Тому Олександрія відкрита для будь-яких громадських ініціатив. Приємно, що навіть у цей складний час, відкриваються дитячі, молодіжні, жіночі простори, де кожен зможе знайти себе, обмінюватися досвідом та створювати нові проєкти».

Також перед присутніми виступили координаторка просторів «Вільна» — Тетяна Велика, представниця UNFPA, фонду ООН у галузі народонаселення в Україні – Анна Копала та гості заходу.

Під час заходу присутнім представили психологиню, соціальну працівницю та адміністраторку простору «Вільна». У фокусі їхньої роботи – турбота про жінок і дівчат, фізичне і психологічне відновлення, розкриття творчого потенціалу, активності для цікавого дозвілля, соціалізації та нових можливостей кар’єрного розвитку.

Простір «Вільна» пропонує безкоштовні групові та індивідуальні сесії з психологинями, консультації щодо спеціалізованих сервісів та служб психосоціальної підтримки для жінок і дівчат, заняття з арт-терапії, тематичні зустрічі, творчі майстер-класи, заняття з фізичного наповнення, кар’єрні сесії, жіночий кінозал, розмовні клуби, уроки самозахисту тощо.

Простір «Вільна» знаходиться за адресою пр. Соборний №92.
Графік роботи: середа – п’ятниця із 11:00 до 20:00 години.
Розклад можна дізнатися за телефоном (095) 080 13 46 або в телеграм каналі «Вільна.Олександрія»: https://t.me/vilnaolex

Нагадаємо, 14 лютого в Олександрії відбулось офіційне відкриття простору підтримки для жінок «Важлива».

Схожі публікації