В Олександрії відзначили День міста із зірковими гостями

В Олександрії відзначили День міста із зірковими гостями

28 травня Олександрія святкувала своє 277-річчя. Цього року захід відбувався під гаслом «Олександрія — місто-волонтер» і мав благодійний характер, спрямований на підтримку Збройних Сил України. Усі заходи проходили в парку імені Тараса Шевченка, який став місцем головної розважальної програми.

На оновленій сцені літнього театру перед гостями та мешканцями міста виступили талановиті місцеві виконавці, а також численні вокальні та хореографічні колективи. Але основна увага була прикута до зіркових гостей, які стали хедлайнерами заходу. Співаки KHAYAT і Люся Кава підкорили серця аудиторії своїми яскравими виступами.

Протягом Дня міста також проходила благодійна виставка-продаж картин місцевих художників та робіт майстрів декоративного мистецтва. Це була чудова нагода для олександрійців придбати унікальні твори мистецтва та одночасно підтримати благодійність.

Усі охочі мали можливість брати участь у майстер-класах, які проводилися протягом заходу. Дитячі локації, аніматори та святкові фотозони забезпечували веселу й незабутню атмосферу свята.

Всі зібрані кошти будуть передані на підтримку Збройних Сил України, які знаходяться на передовій і захищають нашу країну.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації