В Олександрії викликали поліцію через підозру скупки голосів. ВІДЕО

В Олександрії викликали поліцію через підозру скупки голосів. ВІДЕО

В Олександрії викликали поліцію через підозру скупки голосів на виборчій дільниці № 350756, що знаходиться у приміщенні школи № 15

Коли журналісти «Олександрійських новин» прибули на місце події, з’ясувалось, що двох жінок опитують поліцейські на вході у дільницю. Дівчата показали посвідчення Центру соціальних та маркетингових досліджень SOCIS. Вони стверджували що не порушують законодавство і діють у відповідності до закону.

Коментувати на камеру подію вони відмовились, оскільки це, за їх словами, заборонено внутрішніми документами компанії. Проте усно вони підтвердили, що завчасно підійшли і зареєструвались, представились у дільничній виборчій комісії. Після того як вони почали працювати, спостерігачі повідомили до поліції  про те, що на їх думку все це виглядає підозріло і може бути схоже на скупку голосів виборців.

Ситуацію прокоментував голова дільничної виборчої комісії Анатолій Бобко.

Як повідомляється на сайті Центру, в день голосування 21 липня планується опитати близько 14 тисяч виборців по всій території України. У вибірку випадковим чином було відібрано 360 виборчих дільниць, на яких буде проводитись дослідження, що було забезпечено методикою даного дослідження. Для дотримання методології дослідження та чинного законодавства України, опитування буде проводитись на виході з виборчих дільниць (за межами будівлі виборчої дільниці).

Олександрійські новини

Схожі публікації