В Олександрії вперше відзначають День Української Державності

В Олександрії вперше відзначають День Української Державності

28 липня Україна вперше відзначає День Української Державності. Ця дата встановлена Указом Президента України з метою утвердження спадкоємності тисячолітніх традицій українського державотворення.

Прагнення до свободи та самостійності є визначальною цінністю українців. День Української Державності нероздільно пов’язаний із розвитком війська та військовими тисячолітніми традиціями. Сучасні Збройні Сили України, стримуючи агресора, захищаючи суверенітет і незалежність нашої держави, доводять, що українці – це нащадки козаків, незламний та волелюбний народ.

З нагоди цієї дати біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулася літературно-музична композиція «Тисячолітній спадок державності», у якій взяли участь міський голова Сергій Кузьменко, його заступники, депутати, представники громадських організацій, жителі міста.

Звертаючись до присутніх, Сергій Кузьменко зазначив: «Сьогодні у День Хрещення Русі ми вперше мали б відзначати свято – День Державності України. Сьогодні рано-вранці по багатьох містах орки знову завдали ракетних ударів, знову була неспокійна ніч і неспокійний ранок, сьогодні знову у наших захисників було багато роботи. Зараз ми всі доводимо те, що українці заслуговують, аби мати власну державу. Ми нікому не віддамо право забрати нашу країну, а обов’язково побудуємо красиву європейську державу. Заради чого робимо затишок в місті? Аби всі, хто приїхали до нас з Харкова, Донецька і Маріуполя, бачили справжнє українське місто і справжню українську гостинність. І ми, українці, це робимо. Ми прихистили і надали першу допомогу більше 10 тисячам наших друзів, які втратили свої домівки. Сьогодні вулицями Олександрії їздить новий транспорт і важко відрізнити цей день від того, який був рік тому. Але знаємо, чим він відрізняється. Він відрізняється великими втратами, біллю і великою звитягою та подвигом багатьох українців, які сьогодні зі зброєю в руках, захистили небо над Олександрією і дали можливість сказати нашим Героям «Дякуємо» за те що в Олександрії ми маємо мирний ранок і сонячний день». Нашу історію ніхто не перепише. Ми віримо в себе, віримо в Бога та віримо в Збройні Сили України».

Під час заходу присутні віддали шану державним символам України, разом заспівали Державний Гімн України та поклали квіти до пам’ятника Великого Кобзаря.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 01.08.2022 @ 18:27

    А кто среди нашей власти боролся за державность нашей Украины.Там есть бывшие ОПЗЖисты и может быть тайные враги типа Цапюка.Ведь ни кто почему то не расследует его воровство на должности главы города. Не уплата налогов сокрытие доходов .не понятно за какую державность наши органы прокуратура и СБУ в нашем городе.Если воры и враги чувствуют себя уверенно и вольготно….

Коментарі закрито