В Олександрії встaновлять меморіальні дошки військовому тa лікaрю

В Олександрії встaновлять меморіальні дошки військовому тa лікaрю

4 лютого під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Сергія Завалія відбулося засідання міської комісії з питань топоніміки, охорони культурної спадщини та місцевої символіки.

У порядок денний було внесено три питання: про встановлення меморіальних дошок загиблому учаснику АТО/ООС – Швецю Олександру Васильовичу та відомому в місті діячу сфери охорони здоров’я – Водолазкіну Олександру Семеновичу, а також облаштування полички для квітів під меморіальною дошкою Якову Гріну, яка знаходиться на фасаді будівлі кафе «У Яші».

Розглянувши заяви родичів померлих та обговоривши дані питання, комісія погодила встановлення меморіальної дошки О. Швецю, який загинув у березні 2018 року, на фасаді ЗНЗ №2.

За значний внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та запровадження нових методів лікування хворих на фасаді адміністративного корпусу центральної міської лікарні в найближчому часі може бути встановлено пам’ятну дошку О. Водолазкіну.

Розглянувши заяву доньки Я. Гріна щодо облаштування полички для квітів, міська комісія була готова надати дозвіл на її встановлення. Однак у рамках законодавства таке рішення має підтверджуватися згодою власника будівлі, яку на момент засідання комісії він не надав. Тому присутні рекомендували жінці отримати відповідну згоду і повторно звернутися до комісії.

 

Джерело: Олександрійський тиждень

Схожі публікації