В Олександрійській громаді діє безкоштовний психологічний хаб

В Олександрійській громаді діє безкоштовний психологічний хаб

В Олександрійській громаді запрацював психологічний хаб, який надає безкоштовні послуги з підтримки ментального здоров’я.

На сайті Олександрійської міської ради створено рубрику «Психологічна підтримка», де можна ознайомитися з резюме кожного спеціаліста та обрати для себе фахівця. Після цього необхідно зателефонувати на гарячу лінію за номером (096) 046 42 93 та обговорити час і місце зустрічі.

Уся інформація, отримана під час консультації, є конфіденційною.

П’ять кваліфікованих психологів готові допомогти розвʼязати життєві проблеми, знайти гармонію та поліпшити психічне здоров’я. Кожен з них має певну вузькопрофільну спеціалізацію, щоб забезпечити психологічні послуги, враховуючи потреби та особливості клієнта.

До хабу можуть звернутися різні категорії населення: сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщені люди, родини військовослужбовців та громадяни, які потребують підтримки.

Робота психологів проводиться за підтримку БФ «Безпечне майбутнє» у партнерстві з дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ.

Щоб дізнатися більше та обрати свого психолога, відвідайте сайт Олександрійської міської ради – «Жителям» – «Психологічна підтримка» https://olexrada.gov.ua/category/psychological_support.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації