В Олександрійській громаді розвиватимуть велотуризм

В Олександрійській громаді розвиватимуть велотуризм

Проєкт з організації велопростору реалізовують на території Олександрійської громади. Ідея перетворити хобі на власну справу належить Артему Бєлошапці та Володимиру Самченку – двом переселенцям, які активно волонтерять в найбільшому хабі громади з підтримки переселенців «Центр допомоги Олександрія».

Автори ідеї отримали субгрант на розвиток велотуризму. У його межах виділили 75 тисяч гривень на закупівлю касок, велосипедів та інструментів для ремонту велообладнання. Проєкт вже розпочався і за його умовами хлопці мають провести ряд заходів, створити коло однодумців, оформити необхідні документи, закупити велосипеди тощо.

Для людей, які хочуть розпочати власну справу в рамках соціального підприємництва і отримати консультації на початковому етапі, супровід надає «Центр допомоги Олександрія».

– Для внутрішніх переселенців, які планують залишитися в Олександрії, показуємо такий напрямок реалізації, як соціальне підприємництво. Це дозволить фінансово підтримувати свої родини і робити те, що подобається, – розповіла керівниця центру Любов Мороз.

12 грудня відбулася зустріч, на якій презентували проєкт і проговорили основні етапи його реалізації. Участь взяли волонтери, ВПО, які цікавляться соціальним підприємництвом, і представники міської ради, які також допоможуть втілювати ідею в життя.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації