В Олександрійській громаді затвердили бюджет на 2023 рік

В Олександрійській громаді затвердили бюджет на 2023 рік

20 грудня на сесії міської ради депутати затвердили головний документ — бюджет Олександрійської громади на 2023 рік.

Під час розгляду даного питання міський голова Сергій Кузьменко зазначив: «Сьогодні затверджуємо бюджет Олександрійської громади. На жаль, без бюджету розвитку, адже цього не передбачає воєнний стан.

Але ми працюємо із підприємствами і підприємцями над тим, щоб місто і під час війни розвивалося, створювалися нові робочі місця, щоб будувалися нові об’єкти і щоб місто жило.

Бюджет 2023 року, наскільки це можливо, буде забезпечувати життєдіяльність міста та захищені статті – комунальні служби будуть забезпечені необхідними ресурсами, а педагоги та медики – з заробітними платами».

Депутати затвердили головний кошторис у розмірі 717,3 мільйона гривень, із яких 480 мільйонів — власні доходи. Бюджет збалансований за доходами і видатками.

На захищені статті, а саме, заробітну плату, енергоносії, утримання бюджетних закладів, харчування, медикаменти заплановано 584,3 млн грн.

Зокрема, по галузях кошти планується розподілити наступним чином: на освіту – 395 млн грн; на охорону здоров’я – 77,2 млн грн (також близько 300 млн грн заклади отримають від НСЗУ); на галузь культури – 53 млн грн; на сферу фізкультури і спорту – 10,6 млн грн; соціальний захист – 47,8 млн грн; житлово-комунальне господарство – 59,3 млн грн, виконання міських цільових програм – 25 млн грн та резервний фонд – 3,5 млн грн.

Особливість бюджету на 2023 рік полягає в тому, що видатки проводитимуться в умовах воєнного стану, а значить, видатки бюджету розвитку не здійснюватимуться.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації