В Олександрійському районі з’явилися три новеньких авто для амбулаторій

В Олександрійському районі з’явилися три новеньких авто для амбулаторій

В Олександрійському районі з’явилися три новеньких авто для амбулаторій.

30 серпня ключі від нових санітарних автомобілів головам громад та сільської ради вручив перший заступник голови Олександрійської районної державної адміністрації Юрій Коваль.

«На сьогодні автівками Олександрійський район забезпечено на 90%. Два авто закуплені для потреб Новопразької і Попельнастівської ОТГ. Ще один автомобіль для Улянівської селищної ради. На наступний рік планують автівку для Косівки. Вартість кожного автомобіля «Renault» до 500 тисяч гривень», — зазначив Юрій Коваль, , повідомляють кореспонденти «Олександрійські новини»

Голова Попельнастівської громади Олег Волянський розповів, що вони отримали вже друге авто, яке буде діяти на їх території. Перший автомобіль «OPEL» придбали ще у 2012 році. Автівки обслуговуватимуть фельдшерсько-акушерські пункти у Попельнастому, Травневому і Долинському, де проживає близько 2000 жителів.

Довгоочікуваний автомобіль отримала і Новопразька громада. Голова ОТГ Богдан Куруп розповів, що автомобіль «Renault» має прийти на заміну старим УАЗам. Обслуговуватиме 11 населених пунктів громади.

Схожі публікації