В Україні області умовно поділили на чотири типи – до якого відноситься Кіровоградщина

В Україні області умовно поділили на чотири типи – до якого відноситься Кіровоградщина

В умовах повномасштабного вторгнення Росії в Україну уряд озвучив новий умовний поділ регіонів на зони – відповідно до близькості фронту та основних задач під час війни.

Умовно території громад України поділили на чотири типи зон: тилові, опорні, деокуповані та фронтові. Про це повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов на Всеукраїнському форумі місцевого самоврядування, який відбувся у Львові 22 вересня, інформує «Гречка».

За умовним поділом, вісім областей західної частини країни відноситься до тилових.

Кіровоградщина ж увійшла у перелік опорних регіонів, разом із Вінницькою, Дніпропетровською, Черкаською, Одеською та Полтавською областями.

«Сьогодні області працюють, як ніколи, допомагаючи іншим. Налагоджена логістика між громадами, приймають вимушених переселенців. А подекуди ще й демонструють економічне зростання та розвиток промисловості. Українські громади – це каркас нашого спротиву та стійкості», – сказав Олексій Чернишов.

Деокупованими регіонами наразі є Сумська та Чернігівська області. Наступною, яка приєднається до цього переліку, стане Харківщина.

Фронтовими ж областями поки що залишаються Донецька, Луганська, Запорізька та Херсонська.

Схожі публікації