В Україні планують змінити умови складання іспитів на водійські права

В Україні планують змінити умови складання іспитів на водійські права

Україна планує змінити умови складання іспитів на водійські права, повідомляє інформаційний сайт AlexCity з посиланням на CBN. У рамках проєкту, який запустять цього літа, МВС планує створити 55 сучасних екзаменаційних хабів з комп’ютерами та автомобілями для складання теоретичних та практичних іспитів водіїв.

Екзаменаційні класи будуть обладнані системами перехресної відеофіксації, а автомобілі сервісних центрів МВС отримають камери спостереження з кутом огляду 360° та фіксацією звуку в салоні, трекером та відеореєстраторами попереду і позаду. За планами, зміни не передбачають загального скорочення кількості сервісних центрів МВС по Україні, але торкнуться лише тих, де немає достатньої навантаженості.

Пілотний проєкт стартує в чотирьох регіонах влітку цього року, а потім масштабується на всю країну до кінця року. Законодавча ініціатива про обмеження у кількості спроб для складання практичного іспиту також розглядається, але зараз можна складати практичний іспит три рази. Зміни передбачають можливість складати практичний іспит необмежену кількість разів протягом двох років, поки є чинним свідоцтво про закінчення автошколи.

Схожі публікації