В Україні вийшов серіал про культуру спілкування з ветеранами війни

В Україні вийшов серіал про культуру спілкування з ветеранами війни

На YouTube-каналі всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської з’явився серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія». Цей 11-епізодний проєкт покликаний навчити глядачів правильно та з повагою спілкуватися з військовими, ветеранами та ветеранками, зокрема з тими, хто отримав інвалідність чи перебував у полоні.

Герої серіалу — самі військовослужбовці, які діляться своїм досвідом комунікації з цивільними.

«Серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» навчить коректно та з повагою комунікувати з військовими, ветеранами та ветеранками, — йдеться в описі багатосерійного проєкту. — Ви дізнаєтеся, що відчуває людина після повернення додому, як реагувати на чорний гумор ветерана про набуту інвалідність, як вислухати людину, коли вона хоче виговоритися».

Окрім правил комунікації, серіал також порушує питання підтримки ветеранів і ветеранок та сприяння їхній інтеграції в суспільство.

Важливо:

  • У серіалі йдеться про прямий досвід людей, які пережили війну, тому важливо ставитися до їхніх слів та емоцій з максимальною повагою.
  • Пам’ятайте, що кожна людина переживає травму по-різному, тому не існує універсального підходу до спілкування з ветеранами.
  • Якщо ви не знаєте, як правильно себе повести, завжди краще запитати у самого ветерана, що йому комфортно.

Де можна переглянути серіал:

Всі серії доступні на YouTube-каналі всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

Джерело: espreso.tv

Схожі публікації