В Україні з’явиться альтернатива супутниковому інтернету Starlink

В Україні з’явиться альтернатива супутниковому інтернету Starlink

Український оператор мобільного зв’язку «Київстар» стане офіційним представником британської OneWeb в Україні, що дозволить оператору надавати користувачам послуги високошвидкісного супутникового інтернету, альтернативного Starlink.

Про це повідомив на Business Wisdom Summit B2B-директор «Київстар» Костянтин Вечір.

OneWeb володіє сузір’ям супутників для забезпечення високошвидкісного інтернет-зв’язку, що робить її альтернативою Starlink від SpaceX.

«Зараз ми тестуємо з деякими силами оборони технології OneWeb. Ми будемо офіційним представником компанії в Україні. Також зможемо пропонувати ці послуги бізнесу», — розповів він.

За словами B2B-директора компанії, OneWeb має свою супутникову мережу, що здатна забезпечити високошвидкісний супутниковий інтернет, зокрема в нестандартних умовах.

«Ми розуміємо і маємо запити… від спеціальної сфери Збройних сил України до того, що Starlink не виконує, не завжди виконує тих завдань, які покладає на неї бізнес або оборона, — це надання зв’язку в критичних умовах», — додав Вечір.

28 лютого минулого року інформаційне агентство Reuters повідомило, що телекомунікаційний холдинг Veon, материнська компанія і єдиний власник «Київстар», підписав угоду з OneWeb про інтеграцію супутникових послуг компанії з її наземною мережею.

Джерело: espreso.tv

Схожі публікації