В Україні запрацював call центр для людей з інвалідністю

В Україні запрацював call центр для людей з інвалідністю

2 грудня Міністр соціальної політики Юлія Соколовська повідомила про запуск роботи call центру для людей з особливими потребами.

Про це стало відомо на Форумі “Відкритий простір”, організованому Міністерством соціальної політики та Радою Європи, інформують на Урядовому порталі Кабінету Міністрів України.

Гаряча лінія 1539 покликана сприяти дотриманню прав людей з інвалідністю і реалізовується за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Заступник Міністра цифрової трансформації з розвитку послуг Людмила Рабчинська додала, що вони також працюють над тим, щоб люди з інвалідністю могли отримати соціальні послуги телефоном.

“Наша ціль також зробити надання найпопулярніших соціальних послуг, зокрема, з Пенсійним фондом України, можливим через телефон. Така практика існує у Новій Зеландії та Австралії. Ми розуміємо, що комунікація з державою не завжди приємна і хочемо зробити її максимально простою, телефоном, через методи розпізнавання голосу чи телефонний пароль”, — сказала Людмила Рабчинська.

Джерело: Олександрійські новини

Схожі публікації