В Україну завезли отруйні мандарини: яка ситуація на Кіровоградщині

В Україну завезли отруйні мандарини: яка ситуація на Кіровоградщині

У мережі шириться інформація, що в Україну завезли партію мандаринів, які містять у собі отруйну речовину диметоат, інформує «Гречка». Яка ситуація на Кіровоградщині.

Приїхали з Єгипту

У Держпродспоживслужбі Львівської області повідомили, що мова йде про мандарини з Єгипту, які експортували із Греції. Експортером був DROSERO TRADE S.M. P.C., отримувач в Україні — ТОВ «Фудком».

«Попереджаємо операторів ринку про виконання обов’язку, передбаченого частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме: негайного вилучення харчового продукту з обігу та письмового інформування компетентного органу про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів», — закликали у Держпродспоживслужбі.

Чи є на Кіровоградщині

Речниця Держпродспоживслужби Кіровоградської області Наталія Шевченко повідомила, що станом на 22 листопада немає інформації, що ця продукція завозилася до Кіровоградщини.

«У випадку, якщо ТОВ «Фудком», як постачальник, кудись завозив продукцію, то він її відкликає. Ми зі свого боку наразі інформуємо всіх суб’єктів господарювання, торговельні мережі тощо», — уточнила Наталія Шевченко.

Схожі публікації