В «Укрзалізниці» розповіли про нові знижки на квитки

В «Укрзалізниці» розповіли про нові знижки на квитки

Клієнти «Укрзалізниці» можуть заощадити при покупці квитків в 1 класі Інтерсіті + за програмою лояльності, а також у деякі дні тижня та одночасно туди і назад.

Як повідомляє прес-служба компанії, вартість всіх квитків Інтерсіті+ у 1 класі знижується на 15% з 1 листопада 2020 року у внутрішньому сполученні. Також вартість проїзду буде змінюватися не тільки в залежності від дати, але і дня тижня, в який пасажир подорожує. Зокрема, дешевше користуватися вагоном 1 класу швидкісного поїзда у вівторок, дорожче – в п’ятницю, оскільки діють різні коефіцієнти індексації тарифів. При купівлі квитків «туди – назад» діє знижка 10%. Якщо купувати квитки за 30 діб до дати відправлення поїзда, починають діяти знижки за програмою лояльності: «купуй раніше – плати менше».

Як повідомляють в «Укрзалізниці», продаж квитків у зв’язку зі зміною епідемічної ситуації відновили з 21 вересня із станцій Коломия, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Дубно, Тернопіль, Чернівці, Новоселиця та Клевань.

Нагадаємо, з 3 серпня в Україні набрав чинності поділ країни на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу: на «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» зону.

Пасажири поїзда №49 Херсон – Львів влаштували бунт і змусили його зупинитися у Тернополі, попри карантинну заборону.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що місцева влада, які напередодні виборів не хоче запроваджувати непопулярні карантинні заходи, буде відповідати за кожного загиблого від коронавірусу у своїх містах.

У Міністерстві охорони здоров’я заперечили право регіонів послаблювати карантин: очільник відомства Максим Степанов заявив, що регіональна влада може лише посилювати встановлені урядом карантинні правила.

Джерело

Схожі публікації