Вакансії під час війни та після неї: які професії будуть затребувані

Вакансії під час війни та після неї: які професії будуть затребувані

Згідно з дослідженням «Як війна змінила мене та країну. Підсумки року» Соціологічної групи «Рейтинг», втрата роботи стала реальністю для третини працездатного населення. Усередині конфліктних зон та серед переселенців ця проблема ще більш актуальна, інформує «Гречка».

На попередніх позиціях залишаються популярні професії, такі як швець, електромонтер, сантехнік, електрогазозварник та пекар. Крім того, шукаються спеціалісти з обслуговування та експлуатації устаткування, водії, трактористи, вчителі, фармацевти та практичні психологи.

Після війни очікуються зміни на ринку праці. Прогнозується підвищений попит на будівельників, інженерів, фахівців з транспорту, менеджерів з продажу та маркетологів, енергетиків, програмістів, психологів, правоохоронців та медиків.

Для тих, хто шукає нові можливості, Міністерство цифрової трансформації запустило платформу Дія.Освіта, де можна безплатно навчатися та опановувати нові професії.

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 03.06.2023 @ 17:58

    Сами по себе рабочие места в Александрии не появятся.Молодежи нужна работа.Что бы они не уезжали,а оставались в городе.Но власть похоже уже всю свою каденцию спит и не думает о будущем. А ведь это самое главное благосостояние горожан.

Коментарі закрито