Василь Грицук: Прикро,що чемпіонат зупинився, коли Олександрія набрала хід

Василь Грицук: Прикро,що чемпіонат зупинився, коли Олександрія набрала хід

Півзахисник «Олександрії» Василь Грицук розповів, чому бажано дограти чемпіонат.

— Чемпіонат зупинився в самому розпалі?
– Виходить, так. Тільки пройшли збори, зіграли пару матчів. І тут така пауза. Але ніхто від цієї ситуації не був застрахований. Так сталося, тому доведеться чекати і сподіватися, що скоро футбол повернеться.

— Треба дограти нинішній чемпіонат або краще вже готуватися до нового сезону?
– Залишилося не так вже й багато, дев’ять турів, тому, звичайно, хотілося б їх дограти. Є момент, який викликає інтерес. «Шахтар» недосяжний, а ось по інших місцях в таблиці є питання. Хто отримає путівки в Лігу Європи, хто буде залишати лігу. На мій погляд, найкращим варіантом було б завершити

 Які матчі «Олександрії» вам найбільше запам’яталися в цьому чемпіонаті?
– Мені всі запам’яталися, тому що перед цим не грав, пропустив багато через травму. Потім пройшов збори, відчував впевненість. Особисто мені, звичайно, найбільше запам’ятався останній матч перед карантином. Ми обіграли «Колос» 4:2. Я забив гол, віддав гольову передачу. Після цього дуже хотілося продовжити грати, була хороша ігрова форма.

— Як оцінюєте єврокубкову осінь для «Олександрії»?
– Команда зіграла гідно, а я дивився за іграми збоку. Найбільше мені сподобався матч у Львові, коли команда зрівняла рахунок у грі з «Гентом» на 91-й хвилині. Нічия була рівноцінна перемозі.

 

 

Джерело: Спортивна Кіровоградщина

Схожі публікації