«Велике будівництво» в Олександрійському районі — AlexCity

«Велике будівництво» в Олександрійському районі

У рамках масштабного національного проєкту «Велике будівництво» на території Олександрійського району мають розпочатися роботи на об’єктах дорожньої інфраструктури, а саме:

–  капітальний ремонт мосту на км 2+531 автомобільної дороги загального користування місцевого значення Головкiвка-вихід на а/д Т-12-15;

–  реконструкція автомобільної дороги Т-12-05 Кропивницький-Нова Прага-Олександрія на ділянці км 48+500 – км 51+500;

–  поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Ясинуватка-Березiвка, повідомляється на сайті Олександрійської РДА.

Окрім цього, у 2020 році  планується розпочати капітальний ремонт Улянівської ЗОШ, у 2021 – реконструкцію навчального корпусу Червонокам’янського НВО, капітально відремонтувати Андріївський ДНЗ «Ластівка» та розпочати будівництво стадіону у с. Куколівка. Дані роботи планується виконувати за рахунок коштів державного бюджету при співфінансуванні з місцевих бюджетів. При цьому критичним для початку робіт, зважаючи на високу вартість реалізації даних заходів,  є наявність фінансування з державного бюджету.

Джерело: AlexTime

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Рекомендуємо

Через Кіровоградщину курсуватимуть чотири потяги до курортних міст

Через Кіровоградщину будуть курсувати чотири потяги до курортних міст країни. За інформацією Укрзалізниці, продаж квитків ...

EnglishRussianUkrainian