Весняний мегапроєкт Alex Fashion & Beauty 2020. ФОТО/ВІДЕО

Весняний мегапроєкт Alex Fashion & Beauty 2020. ФОТО/ВІДЕО

1 березня в Олександрії пройшла яскрава подія в рамках модного проєкту Alex Fashion & Beauty — покази нових колекцій від магазину модного одягу Monro.

Вихованки школи моделей «Intriga» та їх мами приміряли на себе стильні образи, підібрані Юлією Паржиною — постійним партнером школи моделей протягом вже багатьох років.

Провідні фахівці в б’юті і фешн індустрії міста демонстрували екстерн майстер-класи з новим тенденціям весняного сезону 2020 року. Ірина Авраменко (компанія «Mery Key»), Олена Соловйова, викладач школи моделей «Intriga» і майстер салону краси «Ідеал», а також блогери фешн- і спорт-індустрії міста Ілона Осінська та Вікторія Чабаненко високо оцінили майстерність учасниць і в цілому шоу-показу.

Батьки привітали викладачів школи моделей «Intriga» з наступаючим жіночим днем розкішними букетами, а Юлія Паржина подарувала всім учасницям та їх мамам величезний торт.

Шоу-показ пройшов в Будинку футболу. Величезні сходи і великий хол замінили подіум, створивши справжню атмосферу Fashion Week.

Віп-гостями події стали власниці і майстри салонів краси, провідні фахівці фешн-напрямку, які були в захваті від усього побаченого.

Свято порадувало численними подарунками, сюрпризами і масою приємних несподіванок від організаторів та гостей шоу-показу.

Фото та відеоматеріали: школа моделей «Intriga».

Нагадаємо, як пройшов Alex Fashion & Beauty у 2019 році.

Схожі публікації