Відбувся особистий прийом міського голови Сергія Кузьменка: як записатися?

Відбувся особистий прийом міського голови Сергія Кузьменка: як записатися?

Міський голова Олександрії Сергій Кузьменко 16 серпня провів прийом громадян з особистих питань. У цей день було вислухано звернення жителів міста, які стосувались різноманітних питань. Проблеми відремонтування покрівель та доріг, прибирання сміттєзвалищ, галасу від закладів ресторанного господарства, встановлення банкомата у віддаленому мікрорайоні та затримки у виплаті заробітних плат були серед головних тем обговорень.

Сергій Кузьменко зауважив, що відповідні начальники структур міської ради візьмуть звернення громадян на контроль та оперативно розглянуть їх для вирішення.

Особисті прийоми міського голови та його заступників проходять щомісяця. Записатися згідно з графіком можна у відділі по роботі зі зверненнями громадян, що знаходиться на першому поверсі міської ради, кабінет № 118.

Додаткова інформація про графіки прийомів доступна на офіційному сайті Олександрійської міської ради.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 20.08.2023 @ 20:22

    19 был на приеме Кузьменко.Вел он себя не уважительно,все время смотрел в телефон.В конце прервал,не давая договорить.Его свита сидела напротив и молчала,видимо была команда молчать,ведь время встреч с населением что то затянулось, а это так нудно.Вот впечатление от его принятия граждан.Кстати ответа я еще не получил,прошел месяц….думаю не получу,как может такой великий,как он себя считает опускаться к таким мышам,нет крысам….Как сказал цирюльник из за канавы…

Коментарі закрито