Відновила роботу програма розширення можливостей жіночого підприємництва

Відновила роботу програма розширення можливостей жіночого підприємництва

Для жінок, які втратили джерела доходів для забезпечення родини, запровадили спеціальну програму розширення можливостей жіночого підприємництва.

Тож, внутрішньо переміщені жінки, які проживають у Кіровоградській та кількох інших областях, можуть долучитися до EMPOWERING WOMEN, яку впроваджуватимуть із липня 2022 року по квітень 2023-ого. Про це поінформували в Кіровоградському обласному центрі зайнятості, повідомляє «Гречка».

Мета програми – підтримка нових та вже наявних бізнесів.

«100 нових бізнес-ідей та 60 наявних бізнесів відберуть для участі в навчальній програмі, де вони навчаться, як розпочати бізнес та розробити стабільні мікропідприємства, стійкі до кризи.

Як мінімум 31 жінка чи бізнес-команди, очолювані жінками, які будуть відібрані журі, отримають підтримку, еквівалентну сумі від 20 000 грн до 150 000 грн разом із наставницькою підтримкою», – зазначили в центрі зайнятості.

Ініціатори проведуть серію відкритих воркшопів для всіх охочих, дві інтерактивні підприємницькі програми, подання бізнес-ідей і менторську програму протягом шести місяців.

Реєстрація на відкриті воркшопи – за посиланням: https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/registration-2022

Довідки – за адресою: [email protected] або за телефоном: 068-221-22-80.

Схожі публікації