Відомі актори показали комедійну виставу «Сильні слабкі жінки» в Олександрії

Відомі актори показали комедійну виставу «Сильні слабкі жінки» в Олександрії

6 березня в Олександрійському театрі пройшла комедійна вистава «Сильні слабкі жінки», яку виконали такі зірки українського театру і кіно, як Анна Кошмал, Дарія Петрожицька, Ігор Рубашкін, Віра Кобзар, Анжеліка Гірич та Ксенія Вертинська. В залі був повний аншлаг.

Вистава присвячена вічному жіночому питанню – як стати ідеальною жінкою та дружиною. Вона показала глядачам сучасні прагнення жінок вдало поєднувати успішну кар’єру та творчу реалізацію зі щасливим сімейним життям. У виставі йшлося про курси у «Школі дружин», де гуру-психолог намагається розібратися з проблемами кожної з жінок, які приходять до нього на прийом.

Актори відіграли свої ролі на високому професійному рівні, за що отримали від глядачів бурхливі оплески та численні компліменти. Після закінчення вистави глядачі мали можливість зробити світлини з акторами та поспілкуватися з ними.

Вистава «Сильні слабкі жінки» стала справжнім подарунком для любителів театру в Олександрії. Захід вразив своїм гумором, талантом акторів та важливим смислом, який надихає глядачів розвивати творчість та не забувати про важливість сімейних цінностей.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації