Відтепер виплату субсидій здійснює Пенсійний фонд України

Відтепер виплату субсидій здійснює Пенсійний фонд України

З жовтня 2022 року Пенсійний фонд України здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг. Виплати проводяться незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером, чи ні. Головне – для жителів Кіровоградщини та Олександрії зокрема нічого не змінилося. Як і раніше для оформлення субсидій вони звертаються до ЦНАПу своєї територіальної громади.

У жовтні Пенсійний фонд України забезпечив повне фінансування субсидій за вересень 2022 року для 60,6 тис. жителів Кіровоградщини – одержувачів житлових субсидій та пільг на компенсацію витрат на придбання твердого і рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу на загальну суму 18,85 млн грн.

Увага!

  1. Вже майже місяць субсидії виплачують не лише за постійним місцем проживання, а й у разі його зміни.
  2. Якщо людина звертається за субсидією за місцем свого фактичного проживання, вона має надати підтвердження: договір оренди житла або довідку переселенця.

Призначення субсидії: автоматично чи ні?

Домогосподарствам, які уже отримують субсидію, звертатися нікуди не потрібно, виплати на опалювальний сезон їм призначать автоматично.

Тим, хто планує отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг вперше, необхідно звернутися до ЦНАПу Олександрії за її призначенням та подати:

  • заяву про призначення та надання житлової субсидії;
  • декларацію про доходи та витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Взяти талон та завантажити необхідні бланки документів можна за посиланням: https://cnap.olexrada.gov.ua/poslugi/posluga/201

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації