«Вікі любить Землю»: олександрійців запрошують до фотоконкурсу

«Вікі любить Землю»: олександрійців запрошують до фотоконкурсу

«Вікі любить Землю» — це фотоконкурс, присвячений пам’яткам природи України. У 2020 році він пройде з 1 по 31 липня.

Головна мета конкурсу полягає у тому, щоб створити під вільною ліцензією якомога повнішу базу фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів.

«Вікі любить Землю» — це частина міжнародного конкурсу Wiki Loves Earth, який був започаткований в Україні 2013 року; у 2019 році в ньому взяли участь 37 країн. Усього за всю історію конкурсу учасники української частини конкурсу сфотографували понад чотири тисячі об’єктів та територій природно-заповідного фонду України, загалом зібрано понад 90 тисяч фотографій.

Участь у конкурсі можуть взяти як професійні фотографи так і любителі. Протягом липня всі охочі можуть подати світлини природних територій власного авторства, зроблені у будь-який період часу.

Переможцями конкурсу стануть 10 учасників, які наберуть найбільше балів за фотографування пам’яток, що зазначені у конкурсних списках. Також будуть відзначені конкурсанти, що сфотографують найбільше пам’яток у кожному з 27 регіонів України. При визначенні переможців у номінаціях перевага буде надаватись фотографіям об’єктів, які ще не були сфотографовані в межах конкурсу. Журі також обере найкращі світлини з кожного з 27 регіонів України та 10 найкращих фото конкурсу. Переможці за кількісним внеском та автори найкращих світлин будуть відзначені цінними призами. Десять найкращих фото представлять Україну на міжнародному етапі.

Детальніше з усіма умовами та регламентом конкурсу можна ознайомитись за посиланням: wle.org.ua/rules/
Регламент конкурсу: http://wikilovesearth.org.ua/rules/
З пропозиціями щодо співпраці звертатись за посиланням: [email protected]

 

Джерело: Сучасна Олександрія

Схожі публікації