Виконавчий комітет розглянув поточні питання життєдіяльності громади

Виконавчий комітет розглянув поточні питання життєдіяльності громади

29 червня відбулось планове засідання виконавчого комітету, на якому обговорювалися важливі питання, що стосуються розвитку міста та покращення умов для його мешканців.

Одним із перших було порушено питання захист прав дітей. Згідно з прийнятим рішенням, було встановлено опіку над певними дітьми та визначено їхнє місце проживання. Це рішення спрямоване на забезпечення безпеки та добробуту маленьких мешканців Олександрії.

Важливою темою на засіданні була гуманітарна допомога, яка надходить від міжнародних партнерів. Виконком затвердив перелік отриманого вантажу і визначив його цільове призначення. Це дозволить ефективно спрямувати допомогу тим, хто потребує найбільшої підтримки.

Засіданням також було прийнято Положення про облік та реєстрацію бездомних осіб на території Олександрійської громади. Тепер територіальний центр буде вести облік і реєстрацію таких осіб, що допоможе розв’язувати проблему безпритульності і забезпечити їм належну допомогу та підтримку.

Також було запропоновано внести зміни до місцевого бюджету на 2023 рік. Пропонується збільшити доходи та видатки на суму 15,5 млн грн. Ці кошти будуть направлені на реалізацію важливих проєктів і програм, спрямованих на розвиток Олександрії.

На засіданні було розглянуто і прийнято рішення з питань архітектури. 

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації