Вимикання зайвого – це допомога на енергетичному фронті

Вимикання зайвого – це допомога на енергетичному фронті

Через сьогоднішні ракетні атаки терорашистів пошкоджено обладнання магістральної мережі української енергосистеми одразу в кількох регіонах, інформує «З перших уст».

Для усунення наслідків о 17:00 диспетчерський центр НЕК «Укренерго» надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для застосування графіків аварійного відключення електропостачання для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України.

Обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій після того, як інфраструктура була пошкоджена обстрілами росіян. Такі заходи дають можливість енергетикам швидше відновити пошкоджені об’єкти й тримати систему збалансованою.

«Укренерго» разом з операторами розподільчих мереж робить усе можливе для того, щоб відновити пошкоджену енергетичну інфраструктуру в найкоротші терміни. Ремонтні бригади працюють цілодобово.

Українців закликають до розуміння і допомоги. Запитання собі “Що я можу вимкнути” і вимикання зайвого – це допомога нам на енергетичному фронті.

Схожі публікації