Випускниця Alex Modern School з Олександрії вирушає на навчання в балетну школу Нью-Йорка

Випускниця Alex Modern School з Олександрії вирушає на навчання в балетну школу Нью-Йорка

Задоволення від досягнень молоді завжди надихає. Сьогоднішня розповідь присвячена Валерії Хомецькій, випускниці зразкового хореографічного колективу Alex Modern. Ольга Цапюк, засновниця та керівниця Alex Modern School, розповіла цю історію, яка відображає почуття вчителя, чия учениця вирішила присвятити своє життя балету.

Минулого року Валерія вступила до Київської хореографічної академії на класичне відділення імені Сержа Лифаря. Згодом вона пройшла відбір та стала учасницею програми YАGP (Youth America Grand Prix) – міжнародного допоміжного проєкту для українських студентів під час війни. Завдяки цій програмі вивчала балет в академії Corella в Іспанії, виступала у спектаклях та отримала студентську візу для навчання в США. Ще була подорож до Італії, майстер-класи, знайомства та виступи на великих сценах світу.

Майбутнє готує для Валерії два роки навчання в престижній Нью-Йоркській школі балету Joffrey Ballet School.

Довідково
Хореографічний колектив Alex Modern був створений у вересні 2016 року, зосереджується на сучасних танцювальних стилях. Протягом 7 років вихованці Alex Modern взяли участь у численних фестивалях та конкурсах, здобувши перемоги та нагороди.

Джерело: Олександрійський тиждень

Схожі публікації