Визначилися два півфіналісти Кубка Кіровоградської області

Відбувся матч третього туру групи 2 Кубку Кіровоградської області з футболу памʼяті Євгенія Шамбіра СІЧ (Кропивницький) – ФК Новоукраїнка.

Наприкінці першого тайму матчу СІЧ та Новоукраїнка обмінялися забитими голами: на гол Ільченка відповів Катеринка. У другому таймі матчу завдяки голу Козака Новоукраїнці вдалося вирвати перемогу з рахунком 2:1.

Здобуті три очки у матчі з командою СІЧ дозволив ФК Новоукраїнка виграти групу 2 та у півфіналі зіграти з другим місцем групи 1. Команда Інгул з другого місця вийшла з групи 2 і у півфіналі буде протистояти переможцю групи 1. Півфіналісти від групи 1 визначаться пізніше.

СІЧ (Кропивницький) – ФК Новоукраїнка – 1:2 (1:1)
Арбітри: Пилипенко Ярослав, Комар Денис, Колєснік Віталій, Данілов Денис
Голи: Ільченко Євген 43ʼ (0:1), Катеринка Сергій 45ʼ (1:1), Козак Владислав 81ʼ (1:2).
Попередження: Тилоха Роман ФК «Новоукраїнка» 49ʼ, Ніколенко Даніїл «СІЧ» 52ʼ, Мусієнко Артем ФК «Новоукраїнка» 83ʼ.