Вольова перемога «Олександрії»

«Олександрія» у поєдинку 31-го туру української Прем’єр-ліги перемогла  «Десну». Поєдинок у Чернігові закінчився на користь команди Володимира Шарана з рахунком 3:1.

Господарі поля вийшли вперед на 8-й хвилині — Йоонас Тамм виграв боротьбу на другому поверсі після подачі кутового і відправив м’яч під поперечину.

На перерву команди пішли за рівного рахунку. На 32-й хвилині Дмитро Шастал відновив паритет ударом з шести метрів в дальню дев’ятку.

У другій половині зустрічі «Олександрія» зуміла вперше в матчі повести в рахунку. Богдан Мишенко відзначився на 57-й хвилині після передачі Кирила Ковальця.

А вже через через хвилини Максим Задерака збільшив перевагу гостей, замкнувши фланговий навіс — 3:1.