З 1 листопада на Кіровоградщині заборонено ловити рибу на зимувальних ямах

З 1 листопада на Кіровоградщині заборонено ловити рибу на зимувальних ямах

З 1 листопада на Кіровоградщині розпочинається осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах.

Триватиме заборона до початку весняно-літньої заборони на період нересту 2021 року, повідомляє сайт «Кiровоградський рибоохоронний патруль».

Риболовля у заборонений період дозволена на ділянках для любительського рибальства поза межами зимувальних ям. При цьому, любительський вилов риби дозволяється зимовими вудками із блешнею вертикального блесніння з гачком, не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’ять на рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство – не більше десяти на одну особу.

За недотримання зазначених норм передбачена адміністративна відповідальність – штраф від 34 до 680 грн. Крім штрафу за незаконний вилов нараховуються збитки за кожну виловлену рибину. Наприклад, за судака звичайного доведеться сплатити 510 грн, сома — 425 грн, щуку — 340 грн, сазана (коропа) — 306 грн, білого амура — 255 грн, товстолобика — 255 грн, ляща — 170 грн, лина — 119 грн, плітки — 85 грн, краснопірки — 68 грн, підуста — 34 грн, плоскирки — 34 грн, карася сріблястого – 17 грн тощо.

 

Джерело: Голос Громади

Схожі публікації