З 1 вересня всі школи області мають забезпечити антисептиками

З 1 вересня всі школи області мають забезпечити антисептиками

Антисептики для шкіл області закуповуватимуть за кошти місцевих бюджетів. Батьки не мають здавати кошти на закупівлю антисептиків чи дезінфекторів.

Про це розповів начальник управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації Володимир Таборанський.

Зараз поставлені задачі комісією ТЕБ та НС про забезпечення всіх шкіл районними адміністраціями, місцевими радами, виділення додаткового ресурсу, перерозподілу ресурсу. Зараз ми працюємо над цим питанням: моніторимо ситуацію по області щодо забезпеченості. І там, де ми будемо бачити проблемні питання, окремо будемо пропрацьовувати з кожною територією, щоб станом на 1 вересня у нас була повна забезпеченість, – каже Володимир Таборанський.

За його словами, наразі в управлінні немає жодної скарги, що в когось із батьків збирають гроші на антисептики, дезінфекційні засоби чи пірометри.

Ми бачимо це забезпечення коштами місцевих бюджетів. І не важливо чи це громада, чи місто обласного значення, чи район. Кожен з них несе відповідальність за підпорядковані заклади. З батьків ніхто коштів збирати не буде. Якщо нам будуть відомі такі випадки, то ми на них жорстко будемо реагувати.

Джерело: Гречка

Схожі публікації