З березня на Кіровоградщині боржників відключатимуть від водопостачання

З березня на Кіровоградщині боржників відключатимуть від водопостачання

З 1 березня 2024 року на Кіровоградщині відключатимуть від водопостачання боржників, які мають заборгованість за спожиту воду понад 3 тисячі гривень. Про це повідомив керівник підприємства «Дніпро-Кіровоград» Микола Романюк, інформує «Суспільне».

За його словами, загалом жителі області заборгували водопостачальнику 184 мільйони гривень.

Відключення планують почати з районів та будинків, де живуть споживачі з найбільшою заборгованістю. Серед них є такі, що заборгували 300 тисяч гривень, сказав Микола Романюк.

Він зазначив, що боржники можуть укласти угоду про реструктуризацію боргу.

«Реструктуризація можлива на рік, а в окремих випадках – і більше. Це питання треба вирішувати індивідуально», — додав керівник підприємства.

Відключення водопостачання буде проводитися без доступу до житла. У багатоквартирних будинках застосовуватимуть систему «кріт», а у приватному секторі – розриватимуть та блокуватимуть ввід у будинок.

«Щоб відновити водопостачання, потрібно буде погасити борг та заплатити за повторне підключення до системи водопостачання. За підключення у багатоквартирному будинку – 4992 гривні, у приватному – сума залежатиме від обсягу робіт, але не менше двох тисяч гривень», — пояснив Микола Романюк.

З 1 лютого жителів Кіровоградщини інформуватимуть про заборгованість та надсилатимуть попередження про відключення. Це може бути повідомлення в особистому кабінеті на сайті підприємства, паперове повідомлення, повідомлення на телефон та у месенджери. Після отримання повідомлення споживачі матимуть місяць на погашення боргу або укладання угоди про його реструктуризацію.

Схожі публікації