З якими питаннями олександрійці звертались до міського голови на особистому прийомі

З якими питаннями олександрійці звертались до міського голови на особистому прийомі

15 лютого міський голова Сергій Кузьменко провів особистий прийом громадян, аби допомогти у розвʼзанні проблемних питань.

Містяни зверталися з питання тарифів на централізоване теплопостачання, нарахування боргу абонентам за опалення місць загального користування у багатоквартирних будинках.

З цього приводу начальнику управління житлово-комунального господарства дано доручення проаналізувати формування платежів, щоб оперативно врегулювати ці питання.

Інше звернення жителів стосувалося забезпечення вільного доступу до криниці, що знаходиться на території вулиці приватного сектору, але обгороджена парканом. Керівнику муніципальної безпеки доручено провести повторне обстеження та вжити заходів впливу на господарів домоволодіння щодо знесення огорожі та надання доступу до криниці.

Усі питання громадян взяті на контроль.

Записатися на прийом до міського голови або його заступників можна, звернувшись до відділу по роботі зі зверненнями громадян, що знаходиться на першому поверсі міської ради, кабінет №118.

Для звернення в режимі прямого телефонного зв’язку, громадяни можуть зателефонувати за номером (05235) 7-23-95 у час, визначений графіком.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації