З-під завалів ТЦ «Амстор» у Кременчуку зникли сейфи з прикрасами та готівкою, — ЗМІ

З-під завалів ТЦ «Амстор» у Кременчуку зникли сейфи з прикрасами та готівкою, — ЗМІ

За даними журналістів, під час розбирання завалів зникли коштовності та готівка на загальну суму 800 тисяч гривень.

З-під завалів ТЦ «Амстор» у Кременчуку, по якому ЗС РФ здійснили ракетний удар, зникли сейфи з ювелірними виробами та готівкою. Про це повідомляє «Фокус» з посиланням на місцеве видання «Кременчуцька газета».

За даними журналістів, про зникнення сейфів із прикрасами та готівкою заявив один із власників ювелірного магазину, який розташовувався в ТЦ «Амстор» у Кременчуку. Керівництво компанії припускає, що цінні речі зникли в період із 27 червня до 1 липня.

У коментарі журналістам пресофіцерка Кременчуцького управління поліції Анна Васенко повідомила, що з моменту здійснення ракетного удару по торговому центру «Амстор» правоохоронцям надійшло багато звернень від громадян.

«У тому числі і про пошкодження майна, зникнення майна. Вся ця інформація аналізується групою слідчих. Щодо сейфів — також інформація є. Внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом ч.4 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Слідчі працюють із потерпілими. Можливо, сейфи десь у завалах», — ідеться в відповіді пресофіцерки управління поліції.

Про зникнення сейфів із ТЦ «Амстор» у Кременчуку також пише видання «Кременчуцький телеграф». У пресцентрі управління поліції повідомили журналістам, що в зазначений період здійснювався розбір і вивіз завалів, і цінні речі можуть досі залишатися на місці ракетного удару.

Місцеве видання, посилаючись на свої джерела, повідомляє, що весь метал і пошкоджене майно з ТЦ «Амстор» вивозилися в окреме місце, яке перебуває під посиленою охороною. За даними журналістів, у зниклих сейфах зберігалися ювелірні прикраси на суму 500 тисяч гривень, а також готівка — близько 300 тисяч.

Нагадаємо, 27 червня ЗС РФ здійснили ракетний удар по ТЦ «Амстор» у Кременчуку, в результаті якого загинули 19 людей, ще 64 отримали різні поранення. У ході розбору завалів рятувальники ДСНС та слідчі виявили 29 фрагментів тіл, які будуть передані на експертизу ДНК.

Також повідомлялося, що сім’ї жертв ракетного удару ЗС РФ по ТЦ «Амстор» у Кременчуку отримають грошові компенсації в розмірі 100 000 гривень.

Схожі публікації