За посадовця ЛА НАУ внесли понад 130 тисяч гривень застави

За посадовця ЛА НАУ внесли понад 130 тисяч гривень застави

За посадовця Льотної академії у Кропивницькому, якого підозрюють у вимаганні неправомірної вигоди за вплив на податківців, внесли заставу.

Відповідну інформацію підтвердили у Територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області. Нагадаємо, 29 листопада в прокуратурі повідомили про затримання посадовця ЛА НАУ в Кропивницькому. Ідеться про заступника начальника відділу міжнародних зв’язків Марата Сафарьяна. За версією слідства, неправомірну вигоду підозрюваний вимагав від підприємця за вплив на співробітників податкової служби. Зокрема, він обіцяв вирішити питання про не притягнення підприємця до відповідальності, та в подальшому забезпечити відсутність податкових перевірок.

ОЗНАЧЕНА СУМА НЕПРАВОМІРНОЇ ВИГОДИ МАЛА НАДАВАТИСЬ ЩОМІСЯЧНО, ІНАКШЕ ПОГРОЖУВАВ, ЩО ПРОБЛЕМИ З ПЕРЕВІРКАМИ У ПІДПРИЄМЦЯ БУДУТЬ МАТИ СИСТЕМАТИЧНИЙ ХАРАКТЕР”, – ЗАЗНАЧАЛИ В ПРОКУРАТУРІ.

За інформацією СБУ, чоловіка затримали у центрі Кропивницького після одержання усієї суми незаконної грошової винагороди.

“У ХОДІ ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ БУЛО ТАКОЖ ВСТАНОВЛЕНО, ЩО ЗАТРИМАНИЙ ПОСАДОВЕЦЬ Є ОДНИМ З НЕФОРМАЛЬНИХ ЛІДЕРІВ МІСЦЕВОГО ЗЛОЧИННОГО УГРУПОВАННЯ. ВСТАНОВЛЕНО, ЩО ВІН ЗАЙМАВСЯ «ВИБИВАННЯМ» НЕІСНУЮЧИХ БОРГІВ З МІСЦЕВИХ МЕШКАНЦІВ. ДЛЯ ЦЬОГО УЧАСНИКИ УГРУПУВАННЯ СТВОРЮВАЛИ ШТУЧНІ КОНФЛІКТНІ СИТУАЦІЇ”, – ІДЕТЬСЯ НА СТОРІНЦІ СБУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Як з’ясувалося, за підозрюваного ще 29 листопада внесли 136 200 гривень, про що нам повідомили в Теруправлінні Державної судової адміністрації.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Схожі публікації