Зелений транспорт міста Олександрії

Зелений транспорт міста Олександрії

Електросамокати, що нещодавно з’явились на олександрійських вулицях стали до вподоби мешканцям міста.

Нову послугу надає ТОВ «Смарт Вей-еко», з яким Олександрійська міська рада підписала Меморандум про співпрацю у розробці та реалізації Проєкту «Зелений транспорт міста Олександрії». Головною метою проєкту є поліпшення екологічної ситуації в місті шляхом розвитку системи електричного і велосипедного транспорту.

Скористатися прокатом еко-транспортом може будь-хто і в будь-який час. Наразі в місті налічується 50 електросамокатів, які розміщені біля зон відпочинку та супермаркетів у різних мікрорайонах.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Еко-транспорт працює цілодобово та активується через спеціальний мобільний додаток після оплати послуги через банківську карту. У будні розблокування самокату коштує 5 грн та 1,5 грн за кожну хвилину, а у вихідні та святкові дні вартість розблокування 15 грн і 2 грн хвилина поїздки.
Рух електросамокатів містом відстежуватися за допомогою системи GPS-контролю, а їх обслуговування здійснюється працівником на місцях стоянок. Тож користувачам після поїздки слід залишати транспорт поблизу зон відпочинку і стоянок.

Користувачів електросамокатів просять з бережністю ставитись до техніки та бути обережними під час їзди вулицями міста.

Джерело Голос Громади

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • PnP , 31.08.2021 @ 14:49

    Эко-транспорт это хорошо, но вы обратите внимание, что творится на дорогах водителями дынных т. средств. Движение по встречных полосах, зебрах и тд., по три человека на одном самокате. Интересно для данных самокатов правил ППД не существует.

Коментарі закрито