Житель Олександрії поцупив паспорт та оформив на нього кредит

Житель Олександрії поцупив паспорт та оформив на нього кредит

Олександрійський міськрайонний суд виніс вирок місцевому жителю, який вкрав паспорт та оформив на нього кредит.

Липневого вечора минулого року обвинувачуваний ішов повз магазин «Арка», що на проспекті Соборному, 111 та помітив громадянина, який у стані алкогольного сп`яніння спав на лавочці. Він підійшов до сплячого та викрав у нього барсетку, в якій знаходилися паспорт громадянина України, водійське посвідчення та технічний паспорт на транспортний засіб. Після чого з місця події зник, а викраденим майном розпорядився на власний розсуд, а саме: до паспорта громадянина вклеїв свою фотокартку.

У січні цього року обвинувачуваний вирішив скористатися підробним документом та оформив у ТОВ «Споживчий центр» кредитний договір на суму 1200 грн. Отриманими грошовими коштами розпорядився на свій власний розсуд. Проте через кілька тижнів був затриманий працівниками поліції.

Судом встановлено, що він неодружений, офіційно не працевлаштований, перебуває на обліку у лікаря нарколога з приводу психічних розладів внаслідок поєднання вживання канабіноїдів та опіоїдів, має судимість, раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.

Суд визнав його винним у вчиненні кримінальних правопорушень та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на чотири роки.

Джерело: Олександрійський тиждень

Схожі публікації