Жительці Кропивницького виповнилося 102 роки

Жительці Кропивницького виповнилося 102 роки

Жительці міста Кропивницький Олені Балагурі виповнилося 102 роки. У день народження працівники міської ради вручили жінці набір рушників та дві тисячі гривень. Про це Суспільному розповіла заступниця директорки міського департаменту соціальної політики Олена Костенко.

За її словами, у період карантину подарунки передали через рідних довгожительки.

«Олена Балагура живе разом з сім’єю своєї доньки, яка нас дуже привітно зустріла та була задоволена, що ми пам’ятаємо та завжди вітаємо її маму. Ми вирішили не турбувати іменинницю і передали вітання та подарунки її рідним. Грошову виплату жінка отримає 20 грудня разом з пенсією».

Олена Костенко сказала, що на сьогодні у Кропивницькому живе шість жителів, яким у 2021 році виповнилося 100 років.

Олена Балагура має статус учасника війни. Народилася у селі Синюхин Брід Миколаївської області. Закінчила 7 класів загальноосвітньої школи.

Навчалася у Первомайській медичній школі. Після її закінчення працювала у Витязівській районній лікарні.

У 1938 році одружилася з Віктором Балагуром, який зник безвісти у роки Другої світової війни. У 1939 році у шлюбі народила сина Анатолія Балагуру, який помер 20 років тому.

Під час війни Олену Балагуру евакуювали у місто Совєтськ Кіровської області, там вона працювала у шпиталі. Після війни повернулася на роботу у районну лікарню, де працювала до самого виходу на пенсію.

Неодноразово обиралася депутаткою селищної ради.

У 1947 році одружилася вдруге. У шлюбі народила доньку у 1948 році. Понад 11 років тому переїхала жити до міста Кропивницький.

Схожі публікації