Жителі Новопразької ОТГ отримали допомогу від ФК «Олександрія»

Жителі Новопразької ОТГ отримали допомогу від ФК «Олександрія»

40 продуктових наборів від футбольного клубу «Олександрія» отримали жителі Новопразької об’єднаної громади. Продукти доставили людям додому 28 та 29 квітня.

Продовольчою допомогою від футбольного клубу скористалися жителі сіл Шарівка, Лозуватка та селища Нова Прага. Серед них — люди похилого віку, багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю.

Жителі Новопразької громади самі зателефонували на телефонну гарячу лінію соціального проєкту «Турбота» від футбольного клубу «Олександрія» та вже за кілька днів отримали просто вдома пакунки з продуктами

Соціальну акцію підтримки «Турбота» організував президент ФК «Олександрія» Сергій Кузьменко спільно з холдингом «Агровіста» задля допомоги людям, які найбільш вразливі у складний час боротьби з пандемією коронавірусу. Це ті категорії, які особливо страждають від економічних наслідків пандемії, — літні люди, переселенці, багатодітні сім’ї, люди з обмеженими фізичними можливостями.

«Це хороший приклад того, як має діяти соціально відповідальний бізнес у складний час. Раніше ми отримали захисні костюми та засоби індивідуального захисту для медиків нашої громади від ФК «Олександрія». Зараз новопражці мають нагоду отримати ще й продукти харчування від футбольного клубу. Багатьом людям це дійсно необхідно. Звісно, телефонують не всі, дехто просто соромиться попросити про допомогу. Але ті, хто отримав, з вдячністю говорять про цю акцію підтримки», — розповів селищний голова Новопразької громади Богдан Куруп.

 

 

Джерело: НОВОПРАЗЬКА ОБ’ЄДНАНА ГРОМАДА

Схожі публікації