Зібрано понад 6,5 тисяч гривень для військових під час презентації книги «Колонія» Макса Кідрука

Зібрано понад 6,5 тисяч гривень для військових під час презентації книги «Колонія» Макса Кідрука

Цими вихідними в Олександрії відбулася презентація науково-фантастичного роману «Колонія» Макса Кідрука, яка зібрала чимало гостей з різних міст Кіровоградщини. Зустріч пройшла в міській бібліотеці для юнацтва та тривала близько 2 годин. Жарти від автора, цікаві наукові факти та захоплива атмосфера панували в залі. Кожен отримав певну інформацію для саморозвитку та роздумів.

У ході презентації відвідувачі мали можливість придбати мерч на основі книги та задонатити кошти на Збройні сили України (ЗСУ). Зібрано понад 6,5 тисяч гривень на квадрокоптер для військових.

Макс Кідрук — автор багатьох відомих книг і досвідчений мандрівник, який побував у 30 країнах, зокрема на острові Пасхи. Враженнями від своїх мандрівок письменник часто ділиться у своїх романах, які стають бестселерами.

В Олександрію письменник завітав вже вчетверте. Щоразу команда Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи готує для письменника оригінальні подарунки. Цього разу іменний шкіряний блокнот, лампу-нічник «Планета Кідрук» та паперову мегакнигу «Колонія» із побажаннями написати не менше продовження.

На завершення всіх присутніх чекало найприємніше: автограф-сесія та фото з неймовірним Максом Кідруком. Відвідувачі мали змогу зробити селфі на спеціальній фотозоні, яку підготували працівники бібліотеки для юнацтва.

Джерело: Олександрійська міська рада, Олександрійська міська ЦБС

Схожі публікації