Злочинця шукали 10 років

Злочинця шукали 10 років

До 8 років 6 місяців позбавлення волі засуджено олександрійця, який вчинив розбійний напад у складі організованої злочинної групи.

У ході судового розгляду доведено, що обвинувачений разом з посібниками проникли на територію будинку, напали на господарку та викрали кошти. Подальші протиправні дії їм завадив вчинити малолітній син потерплої, який відкрив вольєр з собаками, що змусило грабіжників втекти. Подія мала місце в літку 2010 року у м. Олександрія.Злочин чоловіки спланували заздалегідь, спостерігали за мешканцями будинку, підготували знаряддя вчинення злочину (гумовий пістолет, електрошокер та хомути для зв’язування) та чітко розподілили ролі між собою.

За принципової та послідовної позиції  Кіровоградської обласної прокуратури  Кропивницьким апеляційним судом чоловіка визнано винним за ч. 3 ст. 187 (розбій) ККУ та призначено покарання у виді 8 років і 6 місяців позбавлення волі із конфіскацією майна.Зазначимо, що засуджений ухилявся від суду з грудня 2011 року та перебував у розшуку.

Джерело: Олександрійський тиждень

Схожі публікації