Знайдено порушників правил благоустрою в «Топольках»

Знайдено порушників правил благоустрою в «Топольках»

Нещодавно в соціальних мережах активно обговорювався випадок незаконного вивезення сміття і створення стихійного сміттєзвалища у зоні відпочинку «Топольки». Невідомі викинули побутові відходи й не зреагували на зауваження відпочивальників прибрати сміття.

Муніципальна безпека міської ради спрацювала швидко: порушники були ідентифіковані та знайдені. Ними виявилися чоловік з дружиною, що проживають в приватному секторі міста.

Інспектори провели бесіду з цими людьми, склали адміністративний протокол, що передбачає накладання штрафу до 1 700 грн, та надали припис на усунення наслідків порушення. Рішення про стягнення штрафу і його суму ухвалять на найближчому засіданні адміністративної комісії.

Нині працівники муніципальної безпеки залучені в інших завданнях, які обумовлені воєнним станом в країні. Однак вони постійно здійснюють рейди. Лише за останній місяць на основі виявлених порушень правил благоустрою було складено понад 20 протоколів. Встановлені порушники відповідатимуть перед громадою згідно з чинним законодавством.

Тож муніципальна безпека міської ради попереджає: люди, які викидають сміття на околицях міста, біля водойм і лісосмуг, будуть покарані. Під час рейдів інспектори затримують і штрафують тих, хто вивозить сміття не туди, куди слід.

Але навіть ті, кому вдалося уникнути зустрічі з інспекторами, не залишаться безкарними – їх упізнають за відео з камер спостереження або з повідомлень небайдужих олександрійців.

Якщо ви живете в приватному секторі, вам варто укласти договір про регулярне вивезення відходів. Якщо ж робите ремонт у будинку, квартирі, офісі чи крамниці, потрібен талон на вивезення будівельного сміття. Видає їх ТОВ «Екотранссервіс», що знаходиться на 1 поверсі приміщення БТІ за адресою: проспект Соборний, 51.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 25.05.2022 @ 07:20

    Вдоль старой дороги до бывшего молокозавода и до днепровской трассы от тоннеля столько мусора накидано вдоль дороги за много лет что там просто свалка.Заваливать мусором начали еще при цапюке и тишина почему то….

Коментарі закрито