ЗНО-2020: Центр оцінювання освіти попередив про шахраїв

ЗНО-2020: Центр оцінювання освіти попередив про шахраїв

В Українському центрі оцінювання якості освіти попередили про шахраїв в інтернеті, які продають нібито відповіді на тести зовнішнього незалежного оцінювання

Про це повідомляє пресслужба Українського центра оцінювання якості освіти.

«У мережі шахраї вже «зливають» відповіді на ЗНО-2020. Як і в попередні роки, соціальні мережі рясніють «привабливими» пропозиціями. Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2020 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щораз вигадуючи нові схеми. Наприклад, для «переконливості» надсилають лист із буцімто офіційної скриньки Українського центру оцінювання якості освіти. Безумовно, купити можна що завгодно, але стовідсотково це не буде тест ЗНО», — йдеться в повідомленні.

У центрі заявляють, що у відомстві створено потужну систему захисту інформації на всіх етапах підготовки та проведення ЗНО.

Зазначається, що деякі шахраї неправомірно ставлять логотип організації на свій сумнівний контент. За зміст таких матеріалів Український центр оцінювання якості освіти відповідальності не несе.

«Щоб не стати жертвами шахраїв, робіть свій вибір свідомо, користуйтеся достовірними джерелами, критично оцінюйте інформацію», — йдеться в повідомленні.

 

Джерело: Еспресо

Схожі публікації