«Зоря»-«Олександрія» 4:1

В п’ятницю, 18 листопада, на стадіоні ім. В.В. Лобановського в Києві пройшов матч 14-го туру VBET Ліги сезону 2022/2023 «Зоря» — «Олександрія».

Основні події цього протистояння відбулися у другому таймі.

Команді Юрія Гури не пощастило реалізувати моменти, які виникли у першому таймі. Забий олександрійці на початку зустрічі – хороші моменти були у Дениса Костишина і Дениса Мірошніченка — і, можливо, все склалося б інакше. Найнебезпечнішим, і чи не єдиним за перші 45 хвилин, видався стандарт саме від Дениса Мірошніченка на 19 хвилині. В тому епізоді лише сейв Мацапури врятував господарів від неминучого голу. Кіперу дотиками пальців вдалося відбити м’яча в бік стійки.

Хоча ігрове домінування було за гравцями «Олександрії», до забитого голу справа так і не доходила.

У другому таймі луганчанам вдалося забити нам 4 голи. Спочатку Бутко, обігравши Олега Білика, відкрив рахунок, потім Булеца ударом під поперечину подвоїв його, потім, все той же Бутко, зі стандарту, збільшив рахунок до трьох забитих, а Антюх, після передачі Русіна зробив рахунок 4:0.

На 78 хвилині містянам вдалося забити гол престижу: Сергій Рибалка, виконуючи стандарт, красивим ударом вгатив круглого в сітку — 4:1.

Джерело: ФК «Олександрія»