«Зоря» – «Олександрія» зіграли з рахунком 1:2

Матч четвертого туру Чемпіонату УПЛ сезону 2019/2020 ФК «Зоря» – ФК «Олександрія» завершився з рахунком 1:2.

Підсумовуючи дії команд у першому таймі, слід відзначити, що спочатку перевага була на боці господарів, та в подальшому гра перейшла в рівну складову. Позиційно атакували і господарі, і гості, та суттєвих моментів для взяття воріт команди не мали.

Другий тайм розпочався в тому ж ключі, як і в першому. «Зоря» більше атакує, «Олександрія» захищається і робить спроби вийти в швидкі контратаки. Відзначимо, що доволі гармонійно вписався в захисні ряди новачок «Олександрії» Каспарс Дубра.

Після другого пропущеного голу «Зоря» знітилася й практично не загрожувала воротам Юрія Паньківа.

На 88 хвилині Богдан Лєднєв після штрафного скорочує рахунок у матчі. Не очікували наші футболісти, що Богдан з такої дальної дистанції буде пробивати прямо по воротах. 1:2.

У додані арбітром матчу Миколою Балакіним 4 хвилини гравці «Зорі» хаотично атакували, але олександрійці якісно захищалися, не даючи суперникам жодних шансів.

У  День незалежності України, в суботу 24 серпня наша команда вдома приймає чернігівську «Десну». Початок матчу о 17.00.

Джерело: Сайт ФК Олександрія