Звіт водоканалу: аварії, борги та нові водогони

Звіт водоканалу: аварії, борги та нові водогони

Керівник водоканалу Олександр Пісний опублікував звіт про роботу ОКВП «Дніпро-Кіровоград», де висвітлив проблеми, з якими зіштовхнулося підприємство, інформує AlexCity з посиланням на CBN.

За його словами, минула зима була надзвичайно складною, оскільки водогін зупинявся п’ять разів, три з яких сталися внаслідок проблем в енергосистемі України від масованого ракетного обстрілу агресора, а дві з зупинок сталися через аварії, які виникли через нестабільне енергопостачання. Після кожної зупинки мережі водопостачання потребували ремонту, а це 1929 км. З них 59% перебувають в аварійному стані, оскільки відслужили замість 20 років півстоліття.

Підприємство також недоотримало кошти в сумі 239 млн грн у 2022 році, а борг населення за послуги збільшився на 37,5 млн грн і складає 139 млн грн. Однак, вдалося зменшити збитковість на понад 10 млн грн за рік.

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» отримало допомогу від благодійних організацій «Червоного Хреста» та благодійного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) на загальну суму 82 мільйони 946 тисяч 837 гривень.

Підприємство також розпочало прокладання водогону на селище Нове та забезпечило водою селище Сонячне, населення якого раніше тижнями залишалося без води.

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 06.04.2023 @ 08:14

    Меньше надо воровать и делать приписки может тогда и больше денег будет на модернизацию,да и вообще надо работать а не ждать манны небесной….

Коментарі закрито