День Незалежності в Олександрії пройшов без значних порушень

День Незалежності в Олександрії пройшов без значних порушень

На території обслуговування Олександрійського районного відділу поліції у День Незалежності було проведено 9 масових заходів, в яких взяли участь близько 7500 осіб. Про це повідомив начальник сектору моніторингу райвідділу Віталій Старчик.

Для забезпечення громадської безпеки та публічного порядку до несення служби було залучено 109 працівників поліції, які здійснювали патрулювання міста та безпосередньо на місцях проведення масових заходів.

Також у період з 21 по 24 серпня працівниками Олександрійського районного відділу поліції спільно з працівниками головного Управління Національної поліції в Кіровоградській області було проведено профілактичне відпрацювання території обслуговування районного відділу поліції. До відпрацювання вулиць задіяли спільні піші наряди та автопатрулі. Під час відпрацювання було задокументовано факти порушення адміністративного законодавства, серед яких, продаж алкогольних напоїв неповнолітнім, незаконне придбання та зберігання самогону, куріння тютюнових виробів в заборонених місцях та перебування осіб в п’яному вигляді у громадському місці, що ображає людську гідність та громадську мораль.

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації