Музичні привітання з нагоди ювілею ОДМШ продовжуються! ФОТО

Музичні привітання з нагоди ювілею ОДМШ продовжуються! ФОТО

5 березня 2020 року у великому концертному залі Олександрійської дитячої музичної школи відбувся сольний виступ Анни РОМАНОВОЇ, випускниці школи 2015 року, нині студентки 4 курсу Кіровоградського музичного коледжу (клас викладача Людмили МЕЛЬНИКОВОЇ).

Захід пройшов у рамках святкування 65 річного ювілею з дня заснування Олександрійської дитячої музичної школи. Цей день є особливим для всього колективу школи, учнів та їх батьків. Адже саме 5 березня 1955 року була заснована школа.

На концерт завітали не лише учні, батьки та викладачі школи, а й усі шанувальники класичного музичного мистецтва, прихильники фортепіанної музики. Яскравим і емоційним був  виступ Анни РОМАНОВОЇ. Від щирого серця дарувала вона присутнім свої музичні вітання, демонструвала  високу виконавську майстерність, цікавий репертуар і справжню любов до своєї справи. В концертній програмі лунали твори відомих композиторів — Ю.Шамо, О.Скрябіна, Й.С. Баха, Л.Бетховена і Ф.Шопена.

Виконання світових фортепіанних творів не залишило байдужим жодного слухача в залі. Захоплені овації публіки ще довго не відпускали Анну зі сцени… В душі кожного залишилися незабутні почуття, піднесений настрій і віра в те, що живе виконання класичної музики здатне творити дива!

Сьогодні творчий колектив Олександрійської дитячої музичної школи готується до головної події цього навчального року — святкового ювілейного концерту, який відбудеться наприкінці квітня за участю учнів, викладачів та творчих колективів.

Схожі публікації