Україна представила проект місячного посадкового апарата

Україна представила проект місячного посадкового апарата

На авіасалоні в Дубаї презентували макет місячного посадкового апарата, який, як очікується, стане першим кроком перед зведенням місячного міста.

Конструкторське бюро Південне в рамках авіасалону Dubai Airshow 2019 презентувало концептуальний проект сімейства місячних перелітаючих посадкових апаратів, повідомляється на сайті підприємства.

Апарати, що розробляються, можуть використовуватися для пошуку корисних копалин і стануть першим кроком перед зведенням місячного міста.

«На Dubai Airshow 2019 вперше представлений макет місячного посадкового апарата в масштабі 1: 5, виготовлений власними силами КБ Південне з застосуванням адитивних технологій», — йдеться в повідомленні.

Як пояснюється, проект розроблений для досліджень місячної поверхні і доставки на неї вантажу масою до 150 кілограмів. Апарат, як стверджується, володіє можливістю триразового перельоту з науковим обладнанням з місця на місце.

«У перспективі це відкриває нові можливості для науково-дослідницької діяльності, пошуку корисних копалин на Місяці», — йдеться в повідомленні.

Джерело: Корреспондент

Схожі публікації